VISKAS PO VIENU STOGU !

Dekoravimo, planavimo, koordinavimo paslaugos, patarimai, rekvizitas jūsų šventei.

Tai patogu, praktiška ir sutaupo daug laiko.

Nepamirškime, kad mažindami daiktų pirkimą, tausojame gamtą.

Facebook
Instagram
  •    •  Paslaugos  •  Vestuvių planavimas

Vestuvių planavimas

Vestuvių diena viena įsimintiniausių kiekvienai porai, tad svarbu  ja mėgautis. Mūsų tikslas suplanuoti šventę taip, kad rezultatas pranoktų lūkesčius, o jaunieji ir jų svečiai būtų apgaubti rūpesčiu ir dėmesiu.

Susisiekti
Kategorija:

Aprašymas

Vestuvių planavimo paslauga:

  • Konsultacijos, susitikimai su jaunaisiais bei paslaugų tiekėjais
  • Šventės koncepcijos kūrimas
  • Vestuvių šventės biudžeto sudarymas
  • Vestuvių dienos scenarijaus sudarymas
  • Tiekėjų paieška ir sutarčių sudarymas
  • Vestuvių dienos koordinavimas

Vestuvių planavimo kaina

Nuo 1000 Eur +kuras (jei šventė ne Vilniuje)

 

Jūsų svajonių vestuvės: kaip profesionalus vestuvių planavimas paverčia jas realybe?

Kodėl reikalingas profesionalus vestuvių planavimas?

Įsivaizduokite vestuves, kuriose kiekviena detalė – nuo iškilmingo įėjimo iki pirmojo torto pjūvio – yra kruopščiai apgalvota. Tokia yra profesionalaus vestuvių planavimo esmė. Tai – Jūsų vizijos pavertimas realybe, užtikrinant, kad savo šventės metu nepatirsite streso. Vestuvių planuotojas išsprendžia visus sudėtingus vestuvių logistikos klausimus, todėl galite mėgautis kiekviena savo ypatingos dienos akimirka.

 

Vestuvių planavimas nuo ko pradėti: pirmieji žingsniai tobulų vestuvių link

Pradedami savo  vestuvių planavimo kelionę galite jaustis pasimetę, tarsi nežinodami nuo ko pradėti, kas svarbiausia ir kokias užduotis pirmiausia reikėtų padaryti. Svarbu pradėti turint aiškią viziją ir tiksliai apibrėžtą biudžetą. Apsvarstykite, kas Jums svarbiausia – ar tai šventės vieta, maistas, o gal – muzika? Kokių vestuvių norite – ar tai miesto vestuvės, ar šventė su nakvyne už miesto ribų? Šie pirmieji sprendimai taps pagrindu visam planavimo procesui ir suteiks toną tikrai asmeniškai šventei.

 

Vestuvių planavimas nuo A iki Z: išsamus požiūris

Mūsų visapusiškas požiūris apima visus Jūsų vestuvių aspektus. Pasirūpinsime viskuo – nuo tobulos vietos parinkimo iki vestuvių dienos koordinavimo. Skiriame kruopštų dėmesį tokioms detalėms kaip staigmenos vakaro metu, patogus svečių apgyvendinimas, apšvietimas, renginio eiga ir kita, taip  užtikrindami sklandžią ir įsimintiną vestuvių šventę.

 

Vestuvių planavimas ir kaina: kaip suprasti savo investicijas?

Vestuvių planavimo kaina priklauso nuo renginio sudėtingumo ir masto. Mūsų tikslas – pateikti  kainodarą ir lanksčius paketus. Investicija į profesionalų planavimą reiškia investiciją į savo šventės kokybę ir sėkmę. Mes stengiamės maksimaliai išnaudoti Jūsų numatytą biudžetą, užtikrindami, kad šventės diena taptų nepaprasta ir įsimintina.

 

Vestuvių dekoravimas: Jūsų estetinės vizijos kūrimas

Dekoras yra labai svarbi Jūsų vestuvių dalis. Nesvarbu, ar įsivaizduojate prabangią ar mažą, elegantišką vestuvių šventę, o gal Jums patinka „boho” ar „rustic” stilius? Mes sukursime jaukią atmosferą! Aptariame temas, spalvų derinius, dekoro tendencijas, siūlome idėjas stalo serviravimui, gėlių kompozicijoms ir erdvių apšvietimui, kad sukurtume nepamirštamą aplinką. Vestuvių šventės vietos dekoravimo sėkmės raktas – gerai suplanuotos ir apgalvotos visos erdvės – sveikinimų ir foto vieta, salės stalų išdėstymas, desertų erdvė, mobilaus baro vieta ir kita. Išlaikyti vientisumą – pagrindinė užduotis.

 

Tinkamos vestuvių planuotojos pasirinkimas: į ką atkreipti dėmesį?

Tinkamas vestuvių planuotojas yra daugiau nei paslaugų teikėjas – jis kartu yra ir partneris įgyvendinant Jūsų svajonę. Ieškokite patirties turinčio žmogaus, kuris turi puikių rekomendacijų ir kurio stilius ir aura sutampa su Jūsų. Profesionalus vestuvių planuotojas pasitelkia savo žinias ir kūrybiškumą, kad įgyvendintų visas idėjas. Gal susipažinkime ir suplanuokime Jūsų šventę kartu?