VISKAS PO VIENU STOGU !

Dekoravimo, planavimo, koordinavimo paslaugos, patarimai, rekvizitas jūsų šventei.

Tai patogu, praktiška ir sutaupo daug laiko.

Nepamirškime, kad mažindami daiktų pirkimą, tausojame gamtą.

Facebook
Instagram
  •    •  Paslaugos  •  Švenčių dekoravimas / Floristika

Švenčių dekoravimas / Floristika

Dekoras – emocija, kuri paliečia žmonių širdis ir priverčia juos šypsotis. Jaukus, šiltas, vientisas stilius dekore, dėmesys detalėms, sukaupta patirtis, didelis dekoracijų ”sandėliukas,, ,pačių komponuojama floristika, geranoriškumas, patarimai ir meilė klientui

Susisiekti
Kategorija:

Aprašymas

Dekoravimo paslauga:

  • Vizijos sukūrimas ir įgyvendinimas
  • Dekoro sąmatos pateikimas
  • Dekoracijų nuoma, sutartys, pristatymas
  • Spaudos darbų bei tekstilės numos derinimas
  • Nuotakos puokštė / butonjerė
  • Gėlių kompozicijos
  • Stalų, foto, desertų stalo bei kitų aptartų erdvių dekoravimas šventės dieną
  • Dekoracijų sutvarkymas po šventės

Dekoravimo kaina

Nuo 450 Eur + kuras (jei šventė ne Vilniuje) + suplanuoti dekoro elementai (gėlės, žvakės, spauda ir kita)

 

Jūsų šventės transformacija su profesionaliomis švenčių dekoravimo paslaugomis

Kodėl verta rinkis profesionalias švenčių dekoravimo paslaugas?

Planuojate dekoruoti savo šventę? Švenčių dekoravimas – tai ne tik estetika, bet ir bendros atmosferos sukūrimas, kuris Jūsų šventę paverstų nepamirštama. Mūsų švenčių dekoravimo komanda specializuojasi įvairių erdvių dekoravimo srityje, kad kiekvienas renginys būtų ne tik matomas, bet ir jaučiamas.

 

Kiekvieną detalę pritaikome prie šventės vizijos

Mūsų požiūris į renginių dekoravimą yra labai individualus. Suprantame, kad kiekviena šventė, nesvarbu, ar tai būtų svajonių vestuvės, jaukios krikštynos, ar energingas vakarėlis, yra Jūsų istorijos atspindys. Mūsų paslaugos, tai dekoravimas ir dekoracijų nuoma. Siekiame sukurti jaukumą ir tokią patirtį, kuri giliai rezonuotų su Jumis ir Jūsų svečiais.

 

Dekoracijų nuoma: atvykite išsirinkti į mūsų studiją Vilniuje 

Mūsų paslaugos išsiskiria tuo, kad vienoje vietoje galite rinktis iš plataus dekoracijų spektro įvairiomis temomis – nuo nesenstančios elegancijos iki šiuolaikinio modernumo ar sendaikčių. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, dekoratoriais, renginių organizatoriais, kad padėtume įgyvendintų jų viziją.

 

Vestuvių dekoracijų nuoma Jūsų svajonių šventei

Jūsų vestuvių diena yra vienas svarbiausių gyvenimo įvykių, todėl ji nusipelno nepriekaištingai atrodančios aplinkos. Mūsų komanda sukurs romantišką, stilingą vestuvių aplinką. Dėmesį skiriame kiekvienai detalei, užtikrindami, kad vestuvių dekoras puikiai derėtų su Jūsų svajonėmis.

 

Šventinių dekoracijų nuoma – kiekvienai šventei

Mūsų šventinio dekoro sprendimai puikiai tinka bet kokiai šventei:  Kalėdiniai vakarėliai,  įmonių renginiai, vitrinų apipavidalinimas, naujų produktų rinkoje pristatymas. Stengiamės,  kad kiekviena mūsų dekoruojama šventė būtų ne tik vizualiai įspūdinga, bet ir perteiktų šventės dvasią. Taip pat turime įvairios tematinės atributikos.

Kompetencija ir įsipareigojimas klientui – pagrindinės mūsų vertybės

Pasirinkę mūsų švenčių dekoravimo paslaugas, bendradarbiaujate su komanda – Agne ir Valentina, kurioms Jūsų šventė yra svarbiausias prioritetas. Mūsų ilgametė patirtis švenčių dekoravimo srityje užtikrina, kad Jūsų renginys bus ne tik įsimintinas, bet ir išskirtinai Jūsų. Esame įsipareigoję siekti, kad  kiekvienoje mūsų dekoruotoje šventėje jaustųsi meilė, atsidavimas darbui ir žmogui.