VISKAS PO VIENU STOGU !

Dekoravimo, planavimo, koordinavimo paslaugos, patarimai, rekvizitas jūsų šventei.

Tai patogu, praktiška ir sutaupo daug laiko.

Nepamirškime, kad mažindami daiktų pirkimą, tausojame gamtą.

Facebook
Instagram
i

Apie mus

Sveiki, malonu susipažinti!

Esame Agnė ir Valentina – komanda, kuri kartu su Jumis koja kojon keliauja link svarbiausios Jūsų gyvenimo šventės – nuo pasiruošimo iki vestuvių dienos. Planuodamos, koordinuodamos vestuves bei kurdamos dekorą, stengiamės prisiliesti asmeniškai, nes kiekviena Jūsų šventė mums yra apie meilę, emociją, jausmą, bendravimą bei tikrumą. Jaučiamės atsakingos ne tik už lūkesčių išpildymą, bet ir kiekvieną Jūsų jausmą – džiaugsmą, nuostabą, jaudulį, – išgyventą Tą dieną. Mūsų misija – užtikrinti, kad Jūsų ypatinga diena taptų nepamirštama patirtimi, o visos detalės atspindėtų unikalią kiekvienos poros meilės istoriją.

Apie vestuvių planuotoją ir koordinatorę Agnę

Vestuvių planavimas yra atsakingas, neretai ištisus metus trunkantis darbas, kurio viena pagrindinių užduočių – išgirsti ir suprasti jaunųjų norus bei išpildyti jų šventės viziją. Agnės tikslas – suplanuoti šventę taip, kad rezultatas pranoktų lūkesčius, o Jūs ir Jūsų svečiai būtų apgaubti rūpesčiu ir dėmesiu. Kiekviena šventė yra vienintelė, unikali ir nepakartojama, kupina  iššūkių, skirtingų pažinčių su Jūsų svečiais bei emocijų. Dėl šios priežasties Agnė kiekvienai porai, atsižvelgdama į jų poreikius, pasiūlo skirtingus paslaugų teikėjus: vietą, vedėją, maisto tiekėjus, fotografus, videografus ir kt. Vestuvių planavimas yra ilgas procesas, tačiau galutinis rezultatas tikrai to vertas – beliks su dideliu malonumu mėgautis savo diena. Šventės dieną būname tiek, kiek mūsų reikia. Paskutinė vestuvių planavimo dalis – jau po šventės, kai  aptariame įspūdžius, pasidaliname emocijomis, apsikabiname ir paleidžiame Jus džiaugtis meile ir vienas kitu! 

Vestuvių koordinavimas – tai dar viena svarbi tema, apie kurią galima pasakoti daug ir smulkiai, tačiau svarbiausia paminėti, kad, pasirenkant koordinavimo paslaugą, porai siūlome susitikti, bendrai aptarti įsivaizduojamą šventės konceptą, taip pat duodame patarimų dienos eigai, rekomendacijų pasirenkant šventės vedėją, vietą, fotografus, o visa planavimo eiga rūpinatės Jūs. Likus savaitei iki šventės, susitinkame, aptariame užduotis bei darbus, kurie patikėti koordinatoriui šventės dieną, susisiekiame su komanda, dirbančia Jūsų šventėje, dėl detalių suderinimo. Tad koordinatorius visada būna šalia, kai tariate TAIP,  priimate sveikinimus ir tada, kai mūsų reikia, Jūsų šventės dieną. Šventę koordinuojame dviese.

Apie švenčių dekoratorę Valentiną

Švenčių dekoravimas – tai kur kas daugiau nei tik tarpusavyje suderintų gėlių kompozicijos, taip pat tai yra ir estetiškas, bendras šventės vietos vizijos išpildymas. Dekoratoriaus darbas prasideda nuo apsilankymo šventės vietoje, kur kiekvienai porai pagal poreikius planuojamas erdvių išdėstymas, kartais nuomojant ar keičiant baldų vietas, pratęsiant spalviniais sprendimų pasirinkimais bei praturtinant šventės konceptą tinkančiomis dekoracijomis, ir viską užbaigiant smulkiomis detalėmis, kurios sukuria vieną gražų šventės dekoro paveikslą. Valentina, savo srityje sukaupusi ilgametę patirtį, tad nuo A iki Z rūpinasi išskirtinio švenčių dekoro įgyvendinimu.  

Bendraudami su jaunaisiais ne tik sužinome, kuo jie gyvena, kas jiems patinka, bet taip pat ir susipažįstame su jų hobiais bei svajonėmis, o tai neretai atsispindi ir vestuvių dekore. Kiekvienais metais savo dekoracijų sandėliuką papildome naujais dekoro elementais, tad porai, atvykusiai į mūsų studiją, parodome, ką turime, aptariame, kokie spalviniai sprendimai, medžiagos jiems labiausiai patinka. Dekoruodamos įdedame daug savo rankų darbo: komponuojame nuotakos puokštes, butonjeres bei gėlių kompozicijas visam šventės dekorui, gaminame personalizuotus dekoro elementus, tinkančius būtent Jūsų, išskirtinei šventei. 

Kodėl savo šventės planavimo ir dekoravimo rūpesčius galite patikėti mums?

Mūsų tikslas – nepamirštama šventė, kuri pasakoja Jūsų istoriją taip pat išskirtinai, kaip ir Jūsų meilė. Vestuvių planavimo procesas mums yra ne tik darbas, bet ir atsakomybė, kurią prisiimame su atsidavimu. Mes ne tik planuojame vestuves, bet ir kuriame akimirkas, kurios išliktų amžinai. Pasitelkusios ilgametę patirtį, kartu Jūsų svajones paversime realybe.

 

Džiaugiamės, galėdamos būti Jūsų šventės dalimi!

Agnė ir Valentina

Paslaugos

Pasirinkite norimą
 • Švenčių dekoravimas / Floristika
  • Vizijos sukūrimas ir įgyvendinimas
  • Dekoro sąmatos pateikimas
  • Rekvizito nuoma, sutartys, pristatymas
  • Spaudos darbų bei tekstilės numos derinimas
 • Vestuvių planavimas
  • Konsultacijos, susitikimai su jaunaisiais bei paslaugų tiekėjais
  • Šventės koncepcijos kūrimas
  • Vestuvių šventės biudžeto sudarymas
  • Vestuvių dienos scenarijaus sudarymas
 • Vestuvių dienos koordinavimas
  • Pasiūlymai kaip geriausia organizuoti šventės dieną
  • Susitikimai su jaunaisiais
  •  Scenarijaus sudarymas
  •  Vestuvių dienos koordinavimas pagal suderintą scenarijų
  • Koordinavimas prie bažnyčios
 • Šampano staliukas
  • Pasirūpiname reikiamu rekvizitu (stalai, staltiesės, stiklinės taurės, indai desertams)
  • Papildomai galime pasirūpinti žiedlapiais prie bažnyčios