VISKAS PO VIENU STOGU !

Dekoravimo, planavimo, koordinavimo paslaugos, patarimai, rekvizitas jūsų šventei.

Tai patogu, praktiška ir sutaupo daug laiko.

Nepamirškime, kad mažindami daiktų pirkimą, tausojame gamtą.

Facebook
Instagram
  •    •  Paslaugos  •  Vestuvių koordinavimas

Vestuvių koordinavimas

Vestuvių dieną svarbu turėti patikimą komandą, kuri pasirūpintų, kad šventė praeitų sklandžiai. Mes įdedame daug pastangų, kad taip ir būtų, o jūs galėtumėte ramiai džiaugtis švente ir savo meile!

Susisiekti
Kategorija:

Aprašymas

Vestuvių dienos koordinavimo paslauga:

  • Susitikimai su jaunaisiais
  • Pasiūlymai kaip geriausia organizuoti šventės dieną
  • Scenarijaus sudarymas
  • Vestuvių dienos koordinavimas pagal suderintą scenarijų
  • Koordinavimas prie bažnyčios
  • Tiekėjų paslaugų koordinavimas
  • Koordinuoja du asmenys

Vestuvių dienos koordinavimo kaina:

Nuo 300 Eur (kaina kinta nuo svečių kiekio) + kuras (jei šventė ne Vilniuje)

 

Vestuvių koordinavimas – raktas į tobulą vestuvių šventę

Vestuvių koordinavimo vaidmuo Jūsų didžiąją dieną

Įsivaizduokite vestuves, kuriose kiekviena akimirka yra kruopščiai suplanuota ir vyksta laiku bei be jokių nesklandumų. Įsivaizduojate? Kad tai įvyktų, būtinas vestuvių šventės koordinavimas. Vestuvių koordinatorius yra tarsi Jūsų dienos architektas, kruopščiai prižiūrintis kiekvieną detalę, kad užtikrintų harmoniją ir sklandžią šventės eigą. Vestuvių koordinavimo vaidmuo yra labai svarbus, kad Jūsų vestuvės taptų įsimintinu ir streso nekeliančiu renginiu – nuo laiko grafiko valdymo iki paslaugų teikėjų organizavimo.

 

Pirminė konsultacija – sėkmės pagrindas

Kelionė į tobulas vestuves prasideda nuo pirmojo pokalbio. Per pirminę konsultaciją gilinamės į Jūsų viziją, aptariame viską – nuo pageidaujamų temų iki konkrečių Jūsų didžiosios dienos norų. Patariame ir pasiūlome savo idėjų.  Šiame susitikime kalbame ne tik apie logistiką, bet ir apie santykių užmezgimą, Jūsų istorijos supratimą ir tai, kaip geriausiai ją papasakoti per vestuves.

Sukuriame išsamų planą, kuriame aptariama viskas: vietos išdėstymas, paslaugų teikėjų tvarkaraščiai ir net nenumatytų atvejų planai, užtikrinantys nepriekaištingą šventės įgyvendinimą.

 

 

Paslaugų teikėjų koordinavimas: darnios komandos kūrimas

Sėkmingos vestuvės taip pat priklauso nuo sklandaus įvairių paslaugų integravimo. Mes kruopščiai koordinuojame paslaugų teikėjų komandą – maitinimo paslaugų teikėjus, dekoratorius, fotografus ir kitus. Mes atliekame kontaktinio asmens vaidmenį užtikrindami, kad visi paslaugų teikėjai gautų visą, su Jūsų švente susijusią informaciją bei kartu sukurtų vieną darnią ir tarpusavyje bendradarbiaujančią komandą.

 

Vestuvių koordinavimas – užtikrinimas, kad viskas vyktų pagal planą

Vestuvių dieną koordinatorius pasiruošęs išpildyti visas kruopščiai suplanuotas užduotis, kad jaunavedžiai jaustųsi ramūs, atsipalaidavę ir galėtų mėgautis savo didžiąja diena. Viskas turi vykti nepriekaištingai, kad net nenumatyti atvejai negadintų šventinės nuotaikos. Mūsų koordinatorių komanda darbą pradeda nuo ankstyvo ryto ir būna iki vėlyvo vakaro, tiek, kiek reikia sklandžiai šventės eigai įgyvendinti.

Joks renginys nėra apsaugotas nuo netikėtumų, tačiau mes galime  susidoroti su netikėtomis situacijomis. Nesvarbu, ar tai būtų paskutinę minutę pasikeitęs oras, ar nesklandumai su paslaugų teikėjais. Mes ramiai ir greitai įvertiname situaciją, jeigu reikia, keičiame sprendimus, kad Jūsų diena išliktų tokia pat tobula, kaip ir buvo planuota.

 

Tolesni veiksmai po vestuvių: visiško pasitenkinimo užtikrinimas

Po šventės prašome jaunųjų atsiliepimo, nes tai  ne tik mums padeda suprasti, ar esate patenkinti mūsų darbu, tačiau taip pat padeda mums tobulinti savo paslaugas, nuolat keliant vestuvių koordinavimo standartus.